Ми працюємо для Вашого комфорту!

 

Металовироби


Ковані металовироби :

            Головна місія нашої команди - створювати у Ваших домівках вишукані прикраси екстер'єру / інтер'єру з металу, багаті і виразні інтер'єри з художньої ковки.

Ми пропонуємо повний комплекс ексклюзивних послуг для успішних людей:

            Ми зберегли вміння наших дідів і ковалів давнини за допомогою художньої ковки доносити до людей красу навколишнього світу.

Наше ковальське виробництво створює для Вас ексклюзивні і вишукані вироби художньої ковки, прикраси інтер'єру з металу, предмети гордості господарів:

Ми навчилися поєднувати справжнє мистецтво предків і сучасні технології для досягнення кращого результату. Наші фахівці, які застосовують як багатовікові традиції, так і сучасні технології ковальського виробництва в художній ковці, використовуючи свої знання, секрети і досвід, допоможуть додати Вашому будинку дух минулих століть: будь то урочистість класицизму, величність барокко, витонченість готики, індивідуалізм епохи Ренесансу або, навпаки, підкреслити прагнення до сучасного мінімалізму.

Оригінальні рішення

            Ми створили безліч оригінальних проектів і стали надійними партнерами для наших замовників. Ми втілюємо в життя мрії наших клієнтів, розробляючи ексклюзивні ідеї і створюючи унікальні рішення, вдосконалюємо свою майстерність.

Талановиті майстри кузні "Нова Брама" створюють вироби методом ручного кування з використанням сучасних технологій, які відрізняються прекрасним технічним виконанням і чудовим зовнішнім виглядом.

Професіоналізм і якість

Індивідуальність підходу і унікальність рішень ми поєднуємо з високою якістю виробів, прийнятною ціною і короткими термінами виконання замовлень.

Художня ковка від наших майстрів - це краса і витонченість, міцність і надійність.

Металовироби для комунального господарства :

- Контейнери для сміття всіх типорозмірів

- Контейнери для пластикових відходів

- Огорожі для сміттевих контейнерів

- Урни для сміття

- Двері металеві в під'їзди

- Двері металеві в підвали

- Люки, Решітки металеві на горища

- Решітки металеві

- Металеві конструкції для забезпечення потреб комунального господарства.

Ми працюємо для Вашого Комфорту !!!

ТзОВ «Управляюча Компанія «Рівне Дім Сервіс»

8 (0362) 43-19-53

8 (096) 743 19 53

Галерея

image-1 image-1 image-1 image-1

Ми в соцмережах

Яндекс.Метрика
 
ПОСЛУГИ ЗАМОВИТИ МАЙСТРА ПРО НАС ГАЛЕРЕЯ КОНТАКТИ НОВИНИ