Ми працюємо для Вашого комфорту!

 

Управляюча компанія


ТзОВ «Управляюча Компанія «Рівне Дім Сервіс»

      ТзОВ «Управляюча Компанія «Рівне Дім Сервіс» – це компанія в сфері ЖКГ (житлово-комунального господарства) структура нового часу, яка динамічно розвивається та спеціалізується на обслуговуванні та управлінні багатоквартирними будинками, ОСББ , а також іншими  об’єктами нерухомості будь якої форми власності.

         Останніми роками в Україні відбувається складний пошук дієвої моделі розвитку ЖКГ. Наші експерти впевнені, що в процесі широких дискусій, інтелектуальних змагань різних за своїм спектром і спрямуванням соціальних сил, у процесі суспільного вибору Україна обере правильний європейський вектор розвитку і  її  ЖКГ органічно відповідатиме  світовій системі економічних координат.

    Усвідомлюючи наявний негативний стереотип, який, на жаль, склався в Україні щодо житлово-експлуатаційних організацій, а головне, бажаючи змінити ситуацію і створити нову модель ЖКГ,  основним принципом якої стане  повага до гідності людини, ми створили нашу компанію.

      Наші фахівці мають спеціальну освіту та досвід роботи управління, обслуговування та експлуатації нерухомого майна. В основу бізнес-концепції нашої управляючої компанії покладено не тільки вивчення ринкових тенденцій та новітніх технологій управління нерухомістю, але і природне прагнення своїми здобутками  зробити навколишній світ і життя більш досконалим і комфортним.                              
       Сфера діяльності Компанії охоплює багатоквартирні будинки - в яких вже створено і де ще немає об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), або житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), котеджні містечка, офісні центри, оздоровчі та соціальні заклади, садові та інші товариства, розташовані в місті Рівному та  Рівненській області.

        Свої послуги ТзОВ «Управляюча Компанія «Рівне Дім Сервіс» поширює на об’єкти нерухомості приватної, а також державної та комунальної власності. 

       Комплекси нерухомості, передані в управління ТзОВ «Управляюча Компанія «Рівне Дім Сервіс», приємно  здивують Вас зразковим рівнем чистоти, станом технічного господарства, який завдяки налагодженій системі інженерного моніторингу підвищить “довголіття” будівель та комунікацій.

Ми впевнено стверджуємо – Ми працюємо для Вашого Комфорту !!!

ТзОВ «Управляюча Компанія «Рівне Дім Сервіс»
 

8 (0362) 43-19-53

8 (096) 743 19 53

Галерея

image-1 image-1 image-1 image-1

Ми в соцмережах

Яндекс.Метрика
 
ПОСЛУГИ ЗАМОВИТИ МАЙСТРА ПРО НАС ГАЛЕРЕЯ КОНТАКТИ НОВИНИ